Zdjęcia biznesowe w jg Studio Toruń

Sesję biznesową (portret dla biznesu) wykonasz w 40 metrowym studiu w Toruniu przy Szosie Lubickiej. Przy studiu jest prywatny parking, gdzie możesz zaparkować swój samochód.


kolaż zdjęć biznesowych


Profesjonalna fotografia wizerunkowa w sieci jest wymagana, a wykonane zdjęcia biznesowe możesz wykorzystać na potrzeby firmowych stron internetowych, mediów społecznościowych, artykułów czy wydruków lub do własnego CV. Zaprezentujesz odbiorcy swoją osobę, a w szerszym ujęciu pozwolisz na budowanie przez niego czytelnych skojarzeń związanych z Twoją branżą.

Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, to zabookować termin Twojej sesji.


Sesja przebiega profesjonalnie. Atmosfera jest przyjemna i nieformalna.
Fotograf pomaga Ci ustawić się przy realizacji kadrów, a wizażystka dba o makijaż, włosy i ubranie.


... i zobacz pakiety cenowe


Korzyści płynące z Twojej sesji

Profesjonalna i świadoma prezentacja Twojego wizerunku
Zyskujesz prestiż i wiarygodność
Wyróżniasz się na tle innych
Możesz publikować profesjonalne zdjęcia w social mediach
Zdjęcia możesz wykorzystać do autopromocji i budowania swojej marki osobistej

Dlaczego jg Studio?

Wykonywanie zdjęć w Studio daje możliwość idealnego dobrania oświetlenia do kadrów i wyboru optymalnego tła do zdjęć. W przygotowanym studio realizujesz sesję szybko i sprawnie.


Może sesja u Ciebie?

Jesteś zbyt zajętą osobą, aby przyjechać do jgStudio w Toruniu? Możesz skorzystać za dopłatą z mobilnego studio, które dowieziemy do Ciebie. W Twoim domu lub firmie rozstawimy lampy i sprzęt co pozwoli na uzyskanie jakości zdjęć podobnych do tych w stacjonarnym studiu. Chyba, że wolisz zdjęcia w plenerze. Wtedy wykorzystamy zastane warunki pogodowe.Wysłuchaj opinii Aleksandry rozpoczynającej swoją karierę w biznesie lingwistycznym

Nie wiesz jak możesz przygotować się do sesji? Pobierz PDF


Podane dane: mail i imię są bezpieczne, nikomu ich nie udostępniamy i w każdej chwili możesz zrezygnować z przetwarzania tych danych.


Wrażenia Aleksandry po sesji biznesowej
ZOBACZ

Kim jesteśmy i gdzie robimy zdjęcia

Twoja Sesja Biznesowa odbędzie się w Studio Fotograficznym w Toruniu przy ulicy Szosa Lubicka (tuż obok Restauracji Chińskiej). Możesz zaparkować auto na naszym prywatnym parkingu. Dzięki temu wygodnie przeniesiesz swoje ubrania i rekwizyty do Twojej Sesji. W studio powitamy Cię razem - JA - fotograf Jarek i stylistka Ania, która ma na koncie udział w plenerach fotograficznych, sesjach zdjęciowych u wielu fotografek w całej Polsce, pokazach mody, przedstawieniach teatralnych i innych projektach modowych dla firm odzieżowych. Poprowadzimy Ciebie przez wszystkie etapy sesji.

Profesjonalna Sesja Biznesowa w jgStudio to doskonały Twój wybór.

Przykładowe Biznesowe ujęcia w studio

Tradycyjne eleganckie portrety

kobieta w białej koszuli
biznesman z telefonem pozuje do zdjęcia
uśmiechnięta kobieta w żakiecie
sesja biznesowa kobieta
kobieta na sesji biznesowej
kobieta z długimi włosami na sesji wizażowej
biznes z kapeluszem
biznes z torebką i długopisem
mężczyzna w marynarce na sesji biznesowej

oraz zdjęcia z wykorzystaniem firmowych akcesorii

wizaż w biznesie katalogiem próbek
wizaż w biznesie z książkami
wizaż w biznesie z kostkami pomoc naukowa

Przygotowania do sesji


Ubranie i dodatki

Zabierz na sesję ze sobą 1-2 zestawy wyprasowanych ubrań na zmianę oraz kilka dodatków pasujących do Twojego zajęcia. Zwacaj uwagę, aby odzież dobrze na Tobie leżała. Ważne, aby czuć się w niej komfortowo. Dobrze dobrana odzież to lepszy efekt końcowy.

Ważne. Unikaj prążków, drobnych kratek na garsonkach czy garniturach - to nie sprawdza się na zdjęciach.


Makijaż i fryzura.

Jeśli uznasz, że potrzebny jest Ci makijaż to wizażystka go zapewni. Czas wykonania makijażu dla pań to około 40min, a dla panów do 10min. O ten czas przedłuży się Twoja sesja. Oprócz makijażu zadbamy o ogólny wygląd, fryzurę i dodatki.

Profesjonalne zdjęcia z autorskim retuszem


doskonałe w odbiorze


kolaż zdjęć biznesowych kobiety i mężczyźni

Jaki jest koszt?

Koszt sesji jest uzależniony od kilku czynników. Od czasu jaki potrzebujesz na realizację Twoich założeń, czy dobierzesz opcję makijażu, jaki rodzaj retuszu Ciebie zadowoli - podstawowy czy rozszerzony? Na kilka pytań musimy sobie odpowiedzieć, aby wycenić koszt usługi.

W minimalnej opcji przy 2 zdjęciach JPG (1400px - 2100px) z podstawowym retuszem, gdy sesja w jgStudio trwa 30 minut, całkowita opłata netto to około 200PLN.

... i zobacz pakiety cenowe


Przebieg Twojej Sesji


W ustalonym terminie spotykamy się w studio w Toruniu przy Szosie Lubickiej. Krótko omawiamy przebieg sesji. Przejrzymy przygotowane przez Ciebie ubrania. Jak masz jakieś pytania odpowiemy, jak obawy to rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

W trakcie zdjęć podpowiadamy jak ustawiać się, jak pozować, aby wykonane kadry były jak najkorzystniejsze, tak aby zrealizować cel Twojej sesji.

Podczas Twojej sesji biznesowej robimy szereg ujęć na 1 lub 2 tłach. Przedstawiamy Ciebie, jako osobę profesjonalną, znającą się na tym co robisz, z którą dobrze się współpracuje. Budujemy wizerunek Twojej osoby, godnej zaufania, co sprawia, że Twój biznes osiąga kolejny poziom.

Twoje zdjęcia biznesowe wykonujemy na gładkim jednolitym tle. Dodatkowo robimy zdjęcia z branżowymi akcesoriami, które przybliżają odbiorcę do charakteru Twojego biznesu, podpowiadają mu czym się zajmujesz i tym samym budują głębszy poziom zaufania do Ciebie.

Profesjonalne, naturalne zdjęcia biznesowe robione w studio po obróbce graficznej wstawisz na Twoją firmową stronę, LinkedIn, Instagram, Facebook, Pintesest, TikTok i inne.

Co otrzymam?

Zdjęcia cyfrowe poddane profesjonalnemu retuszowi.

Zjęcia prześlemy mailem do Ciebie lub możesz je również wygodnie pobrać z naszego serwera na Twój komputer, klikając w udostępniony link. Czas oczekiwania na gotowy produkt trwa do 7 dni roboczych, od momentu wyboru przez Ciebie zdjęć przeznaczonych do prac retuszerskich.

Jak zarezerwować sesję i dokonać płatności?


Wybierz interesujący Ciebie pakiet biznesowy. Opłać go poprzez płatności elektroniczne Przelewy24. Po autoryzacji płatności zostaniesz ze strony Przelewy24 skierowany do strony z kalendarzem, gdzie wybierzesz dogodny dla siebie termin w ciągu najbliższych 2 miesięcy.


Jak pojawią się pytania to odpowiem Ci na nie podczas rozmowy telefonicznej ( 693709101 ) lub przy pomocy messengera. Jestem do Twojej dyspozycji między 11 a 17 w dni powszednie.

... i opłacić zamówienie


Po tym jak wypełnisz formularz skontaktuję się z Tobą maksymalnie do 2 dni roboczych. Będziemy mogli ustalić szczegóły Twojej sesji, dogodny dla wszystkich termin i płatność.

biznesowe ujęcie z pomocami naukowymi
biznesowe ujęcie z pomocami naukowymi w studio
biznesowe ujęcie z pomocami naukowymi na białym tle
bizneswomen na sesji wizerunkowej

Dowiedz się więcej...

Może potrzebujesz wyceny indywidualnej? Podczas rozmowy telefonicznej ( 693709101 ) lub przy pomocy messengera uzgadnimy jakim rodzajem zdjęć jesteś zainteresowany.


Nie chcesz dzwonić? Wypełnij formularz kontaktowy. Do 2 dni roboczych skontaktuję się z Tobą i omówimy jakich zdjęć potrzebujesz do realizacji swojego celu biznesowego.


skontaktuj się ze mną porzez formularz...