Biznesowa sesja zdjęciowa

Sesję biznesową (portret dla biznesu) wykonujemy w studiu w Toruniu przy Szosie Lubickiej. Zdjęcia te mogą być wykorzystane na potrzeby firmowych stron internetowych, mediów społecznościowych, artykułów czy wydruków.


Jakość zdjęć biznesowych

Sesja przebiega profesjonalnie, ale nie jest sztywna. Atmosfera jest przyjemna i nieformalna. Fotograf pomoże Ci ustawić się przy realizacji kadrów, a wizażystka zadba o makijaż, o cerę - wygładzi ją i zmatowi. Zadba nie tylko o poprawienie włosów, ale i o ubranie, tak aby jak najlepiej leżało podczas zdjęć.

Studio da możliwość najlepszego doboru światła do kadrów, wyboru tła do zdjęć, np. białego czy czarnego, a może spróbujemy różnych wersji. Zależy to oczywiście od Ciebie.

Profesjonalny aparat Canona i równie najlepsza optyka doskonale otwiera drogę do profesjonalnej postrodukcji zdjęcia. Autorska obróbka w programie graficznym odda dopiero ten najlepszy efekt końcowy Twojego biznesowego ujęcia.

...
...

Kontakt przed sesją

Podczas rozmowy telefonicznej ( 693 709 101 ), przy pomocy messengera czy też w biurze, ustalimy Twoje oczekiwania, cel sesji, charakter ujęć, ilość końcowych zdjęć. Podpowiemy jaki strój byłby najlepszy. Określimy przewidywany czas sesji zdjęciowej i jej orientacyjny koszt.

Przebieg biznesowej sesji w studio


Ubranie i dodatki

Zabierz na sesję ze sobą 1-3 zestawy ubrań na zmianę oraz kilka dodatków pasujących do profilu firmy. Zwacaj uwagę, aby odzież dobrze na Tobie leżała, musisz się w niej czuć komfortowo. Im więcej różnorodnych zestawów, tym lepszy efekt końcowy. Unikaj jednakże prążków, drobnych kratek na garsonkach czy garniturach - to się na zdjęciach nie sprawdza.


Makijaż i fryzura.

Wizażystka zapewnia profesjonalny mocniejszy studyjny makijaż. Czas takiego makijażu dla pań to około 40min, a dla panów do 10min. Wizażystka również uporządkuje delikatnie fryzurę, wygładzi napuszone włoski, upnie włosy jeśli zajdzie taka potrzeba. Na planie dba o trwałość makijażu i ład fryzury.

Jeśli w planach masz specjalie wykonaną fryzurę u swojego fryzjera czy też makiaż u kosmetyczki, śmiało przyjdź na sesję z gotową fryzurą czy makijażem. Wizażystka w studio będzie czuwała nad detalami w trakcie sesji.

Sesja


Przed i w trakcie sesji jesteś pod opieką wizażystki oraz fotografa. Wizażystka czuwa nad Twoim wyglądem, a fotograf pilnuje ujęć.

Na początku siadamy w studio w Toruniu przy kawie, herbacie czy napoju i omawiamy pokrótce jak będzie przebiegała Twoja sesja. Podpowiem Ci jak pozować, tak aby Twoje zdjęcia były jak najlepsze.

Później kilka testowych zdjęć i poprawa ekspozycji i...

zaczynamy

Pozujesz, fotograf robi zdjęcia, wizażystka dogląda wizerunku, przerwa, zmiana tła, zmiana ubioru, zdjęcia, przerwa, drobne poprawki, zdjęcia, zmiana dodatków, zdjęcia i tak do osiągnięcia celu sesji.

...

Po sesji

Dzień po sesji otrzymasz link z dostępem do galerii Twoich zdjęć. Zdjęcia będą surowe i opatrzone znakiem wodnym fotografa. Pozwolą Ci one wybrać ujęcia, które trafią do finalnej obróbki graficznej.

Wersję ostateczną po obróbce otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych w postaci elektronicznej (pliki JPG w rozdzielczości ustalonej przed sesją oraz w postaci miniatur do publikacji na stronach internetowych) - link z dostępem do spakowanego pliku ZIP, który umożliwi pobranie go na Twój komputer.

Zadzwoń i zamów wycenę sesji Biznesowej