KOBIECA SESJA ODNAJDŻ SIEBIE!


Odkryj To w Sobie. Zrób To Dla Siebie.

Pokochaj swoją Kobiecość i Siłę.

Przeżyjesz ekscytujące i niezapomniane chwile na Twojej sesji kobiecej.

To wydarzenie, na które zdecydowanie musisz przybyć. Czujesz już jego przedsmak? Na indywidualnej konsultacji on-line lub w studio fotograficznym w Toruniu spotkamy się na rozmowę. W jej trakcie zajrzymy w głąb Ciebie, poszukamy Twoich pragnień, potrzeb.

Na nowo odkryjesz siebie i to, czego od jakiegoś czasu Ci w Tobie brakuje. Wydobędziemy Twoją kobiecość, pewność siebie, zmysłowość, delikatność lub siłę - te cudowne rzeczy, które w Tobie drzemią.


Teraz, jedyną rzeczą którą musisz Ty zrobić to podjąć pierwszy krok i zarezerwować termin swojej Kobiecej Sesji

Zrób to dla siebie i swoich bliskich. Tak, jak wiele innych osób już zrobiło. To jest naj-prezent ze wszystkich możliwych!!!

Ilona zrobiła to dla siebie

Jeżeli odczuwasz, że:

- To za dużo przygotowań

- Niekorzystnie wyglądasz na zdjęciach

- Odczuwasz niepewność, a inni według Ciebie wręcz przeciwnie

- Brakuje Ci odwagi, ale w głębi duszy pragniesz to zmienić

- Brakuje Ci na siebie czasu na Przeżycie Sesji Kobiecej

- Nie podobasz się sobie

- Oczekujesz, aż zgubisz zbędne kilogramy

- Przeżyłaś smutne chwile i ciężko Ci się z nich otrząsnąć

- Chcesz rozpocząć nowy etap w życiu

- Chcesz pokazać nową siebie


Przeżycie Sesji Kobiecej jest właśnie dla Ciebie!

Kim jesteśmy i gdzie robimy zdjęcia

Twoja Sesja Odnajdź Siebie odbędzie się w Studio Fotograficznym w Toruniu przy ulicy Szosa Lubicka (tuż obok Restauracji Chińskiej). Możesz zaparkować auto na naszym prywatnym parkingu tuż obok studio. Dzięki temu też wygodnie przeniesiesz swoje ciuszki i rekwizyty do Sesji. W studio powitamy Cię razem - JA - fotograf Jarek i stylistka Ania, która ma na koncie udział w plenerach fotograficznych, sesjach zdjęciowych u wielu fotografek w całej Polsce, pokazach mody, przedatawieniach teatralnych i innych projektach modowych dla firm odzieżowych. Poprowadzimy Ciebie przez wszystkie etapy sesji. Dołożymy wszelkich starań, abyś Ty czuła się, jak na najprzyjemniejszym spotkaniu z najbliższymi przyjaciółmi.

Sesja Kobieca będzie WŁAŚNIE TĄ MAGICZNĄ sesją, która na zawsze zmieni Twoje podejście do Siebie.

Nasze cudowne KOBIETY

Ilona

portret przed obróbką zdjęcia
stylizowane zdjęcie kobiety
stylizowane zdjęcie
zdjęcie portretowe kobiety

Natalia

portret przed obróbką zdjęcia
kobieta z tatuażem
kobieta na łóżku
portret kobiety z tatuażem

Asia

portret przed obróbką zdjęcia
zdjęcie na tle typu gnieciuch
portret kobiety w kapeluszu
portret kobiety w sesji stylizowanej

Lidia

portret przed obróbką zdjęcia
kobieta w etoli
kobieta w etoli z futra
uśmiechnięta kobieta w etoli

Adrianna

portret przed obróbką zdjęcia
portret w ruchu
portret twarzy zdjęcie beauty
modelka pozuje do sesji portretowej
Chcę tego

i umawiam się na konsultację

Jak wygląda moja wymarzona sesja?

Twoja sesja rozpocznie się już zanim zawitasz do studio. Bo już na konsultacji ustalimy jak będą wyglądały Twoje wymarzone fotografie, w jakim będą robione klimacie, jaką będziesz miała stylizację, makijaż, fryzurę. Dobierzemy dla Ciebie idealną scenografię, rekwizyty, tło, dodatki. Wybierzesz też optymalny dla Ciebie pakiet cenowy.

Dostaniesz poradnik jak się przygotować do sesji, na co zwrócić uwagę w pielęgnacji, doborze bielizny, samopoczuciu.

Na dwa dni przed Twoją Sesją jeszcze raz skontaktujemy się z Tobą. Przypomnimy Ci o terminie i podczas rozmowy rozwiejemy ewentualne niepokoje. Chcemy, abyś z radością celebrowała nasze wspólne spotkanie i nie czuła się w żaden sposób zestresowana czekającą Ciebie sesją.

W dniu sesji czekamy na Ciebie o ustalonej wcześniej godzinie. Pachnąca kawa lub herbatka również :) Usiądziemy i porozmawiamy chwilkę. Pozwoli Ci się to odprężyć i zatrzymać w biegu dnia. Sesja będzie trwała około 4 godzin. Jednak jakby się miało przedłużyć nieco nasze spotkanie to też jesteśmy przygotowani. Sprawimy, że na sesji będziesz czuła się swobodnie, nie będziesz musiała się niczym przejmować, nawet tym że trochę popozujesz. Wszystko Tobie powiemy, jak ustawić się przed obiektywem, jak używać mimiki, jaką energię z siebie wydobyć, byś wyglądała jak najbardziej kobieco i atrakcyjnie. Zobaczysz, że będziesz odprężona i na luzie, a obiektyw będzie największym Twoim przyjacielem. Najważniejsze, abyś przyniosła ze sobą dobry humor - resztą zajmiemy się my.

BONUS! Przygotowanie do sesji jest proste - bezpłatny PDF


Podane dane: mail i imię są bezpieczne, nikomu ich nie udostępniamy i w każdej chwili możesz zrezygnować z przetwarzania tych danych.


Co otrzymam po Przeżyciu Sesji Kobiecej?

zbiór wydrukowanych zdjęć

W zależności od tego jaki Pakiet wybierzesz otrzymasz piękne kadry rodzinne z Twojej sesji, które będą pięknym wspomnieniem przeżytych chwil.

Jeśli spodoba się Tobie więcej kadrów to zawsze możesz dobrać dodatkowe ujęcia dopłacając za nie w ramach zakupionego Pakietu.

Wszystkie fotografie są w wersji drukowanej w każdym wybranym pakiecie. To taka praktyczna kopia zapasowa, która przyda się w razie awarii komputera.

Dodatkowo w pakiecie możesz otrzymać piękne pudełko z obiciem welurowym na Twoje fotografie. Zobacz jak prezentuje się na załączonej fotografii.


Otrzymasz również pliki w formacie JPG w rozmiarze wydruków. Jednym kliknięciem ściągniesz na swój komputer swoje zdjęcia, które w prosty sposób zapiszesz u siebie na dysku.


Rezerwuję konsultację

i umówię się na swoją sesję

Jeśli będzie ujęcie, które szczególnie Ciebie zauroczy możesz domówić piękne fotoobrazy na różnych materiałach jak akryl, płyta MDF czy tradycyjny portret w ramie. Taki obraz umieszczony na ścianie w domu jest piękną ozdobą przypominającą o Wspaniałym Przeżyciu Twojej Sesji.

zbiór obrazów modelek


Rezerwuję konsultację

i umówię się na swoją sesję

Obrazy

obraz w akrylu
obraz w ramce
obraz na płycie

Kiedy otrzymam gotowe fotografie?

Wszystkie zamówione w ramach Pakietu pliki cyfrowe i wydruki oraz domówione kadry otrzymasz do 12 dni roboczych po zakończeniu sesji. Odbędzie się to podczas Viewing Session u nas w studio lub u Ciebie.

Viewing - czyli przegląd fotografii

Tak będzie wyglądał Twój dzień, w którym zobaczysz przez siebie wybrane swoje piękne fotografie, a w sesjach z partnerem wybieracie razem.

wydrukowane finalne zdjęcia

Asia i Michał odbierają swoje fotografie. Sesja łączona KOBIECA i dla PARY ONA i ON.

Jak mogę zarezerwować moją sesję?

Umów się z nami na konsultację, na której uzgodnimy szczegóły Twojej sesji. Wybierzemy dogodny dla nas termin oraz wstępnie zaczniemy projektować przebieg Twojej sesji kobiecej ODNAJDŹ SIEBIE.

Konsultacja jest płatna i kosztuje 100zł. W linku na rezerwację konsultacji będzie można dokonać tej płatności. Jak zarezerwujesz sesję kwota za konsultację będzie wliczona w wybrany przez Ciebie Pakiet.

Do 2 dni roboczych skontaktuję się z Tobą, aby umówić termin. Kliknij w poniższy zielony przycisk i opłać konsltację. W formularzu podaj swoje dane, prawidłowy telefon i Twój najlepszy e-mail.


Rezerwuję konsultację

i umówię się na swoją sesję.

Opłać konsultację poprzez Przelewy24. Po zaksięgowaniu wpłaty automatycznie ze strony płatności zostaniesz przeniesiony na stronę rezerwacji terminu. Wybierz dostępny dogodny dla siebie termin.

Pamiętaj, aby w formularzu Przelewów24 prawidłowo wypełnić swój e-mail i nr telefonu.

Voucher, czyli kupuję sesję na prezent

Sesję możesz sprezentować nie tylko sobie, ale i komuś bliskiemu z okazji rocznicy, imienin czy urodzin lub tak po prostu - bez okazji, dla sprawienia przyjemności. Brak okazji też jest okazją.

Kupując Voucher na Przeżycie Sesji KOBIECEJ opłacisz całą wartość wybranego pakietu. Otrzymasz dokładny cennik na wymarzoną Sesję.

Voucher możesz dostać w postaci PDF lub wydruku, który możesz odebrać osobiście lub wyślemy Ci go pocztą.

Chesz więcej? Skontaktuj się ze mną, Jarek