...

VOUCHER

Możesz sprawić voucher sobie, dziewczynie, sympatii czy żonie. Okazji jest wiele - urodziny, imieniny, rocznica. Pamiętaj, że brak okazji to też okazja.

Zakupiony Voucher będzie obowiązywał przez 3 miesiące. Jest to wystarczająco dużo czasu, abyśmy zorganizowali dogodny dla nas termin. Jeśli nie uda się obdarowanej osobie znaleźć w tym terminie czasu to voucher przepadnie. Voucher nie podlega również wymianie na środki pieniężne.

Rodzaj sesji

Kupując Voucher to ty wybierzesz rodzaj sesji. Od wybranego rodzaju zależy cena kupowanego Vouchera.

Osoby towarzyszące

Co obejmuje Voucher ?

Wyretuszowane zdjęcia w formacie JPG w rozdielczości 4K, które Ty wybierzesz. Ilość zdjęć zależy od wybranej sesji. Finalne fotografie wybrane przez ciebie będą wysłane w formie elektronicznej. Dostęp do galerii najlepszych ujęć z sesji z możliwością wyboru dodatkowych kadrów. Możliwość zamówienia dodatkowych zdjęć. Pomoc w wyborze najlepszej pozy podczas sesji. Dostęp do damskiej garderoby studia w cenie sesji. Czas sesji około 30 min, a wspomnienia na całe życie

Dodatkowe informacje

Za dodatkową dopłatą możesz dobrać wizaż w naszym wykonaniu. Jeśli potrzebujesz wydruki zdjęć możesz je zamówić również u nas dodatkowo.

Sesja odbywa się w atelier w Toruniu w jgStudio.

Skontaktuj się i zamów Voucher na MESSENGERZE lub zadzwoń 693709101.

Zadzwoń i zamów VOUCHER