...

VOUCHER

Jaki prezent?

V O U C H E R to doskonałe rozwiązanie pomysłu na prezent dla dziewczyny, znajomego, sympatii czy dla ukochanej osby. Okazji jest wiele - urodziny, imieniny, rocznica, ale brak okazji to też okazja.

Voucher ma datę ważności i są to 3 miesiące od zakupu. Jest to wystarczająco dużo czasu, abyśmy zorganizowali dogodny termin. Jeśli nie uda się obdarowanej osobie znaleźć w tym terminie czasu to voucher przepada. Voucher nie podlega również wymianie na środki pieniężne.

Rodzaj sesji

Kupując Voucher to ty wybierzesz rodzaj sesji. Od wybranego rodzaju zależy cena kupowanego Vouchera.

Rodzaj sesji wybierzesz przed zakupem Vouchera. Może to być sesja scenkowa rodzinna, dziecięca, czy zdjęcia w klimacie FineArt lub indywidualne studyjne portety kobiece. No chyba, że potrzebujesz Voucher na sesję biznesową.

Wszystko ustalamy przed zakupem Vouchera

Co obejmuje Voucher ?

Wyretuszowane zdjęcia w wielkości wydruków, których ilość zależy od wybranej sesji. Finalne fotografie wybrane przez ciebie będą wydrukowane w rozmiarze 15x23cm oraz wysłane w formie elektronicznej - plik JPG. Dostęp do galerii najlepszych ujęć z sesji z możliwością wyboru dodatkowych kadrów. Możliwość zamówienia dodatkowych zdjęć. Pomoc w wyborze najlepszej pozy podczas sesji.

Dodatkowe informacje

Sesja odbywa się w atelier w Toruniu w jgStudio.

Skontaktuj się i zamów Voucher na MESSENGERZE lub zadzwoń 693709101.

Zadzwoń i zamów VOUCHER