...

VOUCHER

Możesz sprawić voucher sobie, dziewczynie, sympatii czy żonie. Okazji jest wiele - urodziny, imieniny, rocznica. Pamiętaj, że brak okazji to też okazja.

Zakupiony Voucher będzie obowiązywał przez 3 miesiące. Jest to wystarczająco dużo czasu, abyśmy zorganizowali dogodny dla nas termin. Jeśli nie uda się obdarowanej osobie znaleźć w tym terminie czasu to voucher przepadnie. Voucher nie podlega również wymianie na środki pieniężne.

Temat sesji

Kupując Voucher to ty wybierzesz temat sesji, ale ostateczny wybór będzie po stronie obarowanej osoby. To ona ma się dobrze bawić i czuć bezpiecznie i komfortowo podczas zdjęć.

Osoby towarzyszące

Na sesję możesz przyjechać z osobą obdarowaną. Możesz jej towarzyszyć podczas wstępnych rozmów. Jednak jak rozpoczniemy właściwe przygotowania - makijaż, stylizacja i zdjęcia, nie będzie możliwości uczestniczenia w sesji oprócz osoby fotografowanej. Przed obiektywem trzeba budować pewność siebie, a osoby towarzyszące w tym nie pomagają.

Co obejmuje Voucher ?

3 wyretuszowane zdjęcia w formacie JPG w rozdielczości 4K, które Ty wybierzesz spośród min 9 ujęć.

Jeden profesjonalny makijaż

Jedna stylizacja w ustalonym wcześniej stylu

Czas sesji

Sesja trwa zwykle ok. 1 - 2 godziny. Trochę czasu potrzebujemy na makijaż i dopieszczenie stylizacji. Na zdjęcia wykorzystamy pozostały czas.

Zadzwoń i zamów VOUCHER