Sesja zdjęciowa produktowa

W ramach produktowej sesji zdjęciowej wykonasz zdjęcia typu packshot, duch, lookbook oraz zdjęcia wnętrz pomieszczeń ( architektura ).


Zdjęcia "Packshot"


Zdjęcia samego produktu wykorzystywanego do prezentacji na stronach internetowych. Możesz umieścić tego typu ujęcia w drukowanych broszurach czy katalogach.Zdjęcia "Duch"


Popularna metoda prezentacji odzieży bez manekina czy modela z zachowaniem przestrzennej głebi produktu.

Wykonasz zdjęcie spodni, sukienki, koszulki, kurtki i innych produktów.Zdjęcia "Lookbook"


Zdjęcia z modelką, modelem typu fashion w studio na dowolnym tle.Zdjęcia "Architektury wnętrz"


Zdjęcia architektury wnętrz mogą zwiększyć szanse na zdobycie potencjalnych klientów. Na zdjęciach uchwytujemy klimat fotografowanych pomieszczeń. Każde zdjęcie poddane jest autorskiej postprodukcji, które można wykorzystać w internecie i drukowanych katalogach.

Cena sesji produktowej


zdjęcia "Packshot" - od 25PLN/szt. brutto
zdjęcia "Duch" - 38PLN/szt. brutto
zdjęcia "Lookbook" - od 40PLN/szt. brutto
zdjęcia "Architektury wnętrz" - od 50PLN/szt. bruttoW ciągu 7 - 10 dni roboczych zdjęcia produktowe są obrobione i przygotowane do pobrania. Do każdej wyceny zlecenia podchodzimy indywidualnie.Powyższe kwoty są orientacyjne. Cena jest uzależniona od czynników takich jak:ilość produktów i finalnych zdęć ( im więcej tym cena jest atrakcyjniejsza )
rodzaj fotografowanego materiału - szkło, tkanina, metal, skóra - każdy wymaga indywidualnego podejścia i przygotowania na etapie sesji zdjęciowej i obróbki zdjęcia w komputerze
przeznaczenie i pola eksploatacji zdjęć / internet , druk /Minimalne zamówienie to 400PLN brutto. Poniżej tej kwoty doliczamy opłatę studyjną 100PLN.

Po sesji

W ciągu 7 - 10 dni roboczych zdjęcia produktowe będą przygotowane do pobrania.

Zadzwoń i zamów wycenę Twojej sesji