TFP – sesja “Nasz czas za zdjęcia”


Chcę zorganizować “sesję kobiecą” TFP w Toruniu w profesjonalnym studiu fotograficznym ( tj. zdjęcia bez opłaty, ale z możliwością publikacji m.in. w mediach społecznościowych ). Nie ważne czy masz 20+ czy 40+ . Ty mi pozujesz i dajesz możliwość publikacji, a dostajesz w zamian zdjęcia nie płacąc za sesję.

Taka korzyść dla każdej ze stron. Ty masz fajne zdjęcia, którymi możesz dysponować na mediach społecznościowych. Ja mam z kolei prace do swojego portfolio, które na mediach społecznościowych, w katalogu, konkursach fotograficznych czy reklamie prezentującej mój warsztat będę mógł wykorzystać.

Podoba się? Chcesz wziąć udział w zabawie? Tak?

To zobacz jeszcze przykładowe zdjęcia z takich sesji:

Jeśli jesteś pełnoletnią kobietą ( 18+ lub więcej ) i chcesz spróbować wziąć udział w takiej sesji to:

  • udostępnij znajomym, pierwszy post z góry strony mojego fanpejdża
  • napisz do mnie na messengerze – ” potwierdzam chęć udziału w sesji TFP”. Jeśli chcesz dla koleżanki czy dziewczyny to też napisz, że chcesz dla znajomej czy kogoś z rodziny.

Kliknij TUTAJ >>> i przejdź do postu


Dążymy do 50 udostępnień. Po uzyskaniu ich, z pośród chętnych osób, które napisały na messengerze wybiorę jedną panią do sesji TFP w studio w Toruniu. Na messengerze dogadamy szczegóły.


Pamiętajcie wybiorę 1 osobę

Udostępnij post , zachęć znajomych do udostępniania, napisz mi na messengerze, że chcesz wziąć udział w sesji.

Im szybciej uzbieramy 50 udostępnień tym szybciej wybiorę osobę do TFP. Po sesji pochwalimy się zdjęciami, po czym prawdopodobnie po jakimś czasie zorganizuję kolejną sesję w formie ” Nasz czas za zdjęcia”


Wygrasz i spotykamy się w Toruniu 🙂 w studio


Poczytaj kilka opinii o moich sesjach:

  • Oryginalne pomysły, profesjonalne podejście, super atmosfera i śliczne zdjęcia 🙂
  • Profesjonalny, doświadczony Fotograf ! Zdjęcia mówią same za siebie 🙂 Studio profejonalne, wizażystka, stylistka. Polecam z całego serca ❤️ i na pewno to nie moja ostatnia sesja w tak doborowym towarzystwie :). Dziękuję i polecam !
  • POLECAM 👌 Podoba mi się możliwość całkowitej stylizacji na życzenie 👍Bardzo oryginalne pomysły dotyczące tematu seji 👍Profesjonalnie przygotowane studio👍 Sesja przebiegła w bardzo miłej atmosferze ❣️Czułam się komfortowo ❣️ Dziękuję i pozdrawiam serdecznie cudowną ekipę jgfotografia 😘
  • Polecam bo to strzał w 10! Duet doskonały! Rozmowa, super atmosfera, pozytywna energia i do tego talent ! Mieszanka wybuchowa która daje efekt WOW!!! 😍
  • Szczerze polecam. Sesja przebiegła w super atmosferze, totalny luz zero stresu. Z niecierpliwością czekam na efekt końcowy 😁😁😁

fot. Jarek
fot. Jarek

Cześć jestem Jarek. Pomogę odnaleźć się Tobie na fotografii. Zatrzymam dla Ciebie taką chwilę, która zostanie z Tobą przez wiele lat w postaci zdjęcia na komputerze czy obrazu na ścianie w Twoim ulubionym pokoju.