Profesjonalna sesja zdjęciowa

Na profesjonalną sesję zdjęciową składa się wiele elemtów. Na pierwszy plan wysuwa się wizaż. Profesjonalny makijaż, dobre ułożenie włosów i świetnie dobrana stylizacja - tylko dla Ciebie. Równie ważne elementy to odpowiednio skomponowane światło, profesjonalny sprzęt fotograficzny - aparat i obiektywy, jak i końcowy retusz w programach graficznych.

Po odpowiednio zgranych wszystkich etapach sesji, na finalnych zdjęciach będziesz Ty - piękna i naturalna.

Przebudzona i pewna siebie.

Czsem możesz myśleć, że to nie dla mnie. Może za jakiś czas, za przysłowiowe " 5 kilo " jak będę szczuplejsza. Teraz nie jest dobry moment, kedyś to bym sobie pozwoliła na taką sesję.

Nic bardziej mylnego. Nie ważne czy masz lat 20, 30, 40 czy więcej. Liczy się tu i teraz. Jestem wręcz przekonany, że każda kobieta powinna sprawić sobie profesjonalne zdjęcia, które przebudzą ją i podbudują, a Twoim mottem stanie się:

Jestem piękną i pewną siebie kobietą

Świadoma siebie z chęcią wrócisz do studia i bedziesz chciała spróbować czegoś nowego, a sesja będzie Twoją FOTOTERAPIĄ.

Nie musisz być modelką

Najlepszym w profesjonalnych sesjach zdjęciowych jest to, że nie musisz być tzw. "modelką". Mogłoby się wydawać, że ładnie na zdjęciach wyjdzie tylko ona, ale tak nie jest.

W czasie sesji dbam o to, abyś nie była spięta. Liczy się najbardziej Twój komfort i zaufanie, a tego nie brakuje na naszych sesjach.

Jeśli jesteś osobą, która czuje się z sobą fantastycznie to szybko złapiemy Twoje chwile. Natomiast jeśli potrzebujesz impulsu, który "wybudzi Ciebie" to możesz mieć pewność, że w trakcie naszej profesjonalnej sesji taki impuls otrzymasz, a zdjęcia będą już tylko przyjemnością.

Przygotowania do sesji są łatwe.

Przed sesją ustalimy wszelkie szczegóły. Znajdziemy stylizację do klimatu Twoich zdjęć. Wyślę Ci również szczegółowy poradnik w jaki sposób najlepiej przygotujesz się do sesji i na co powinnaś zwrócić szczególną uwagę.

Ustalimy również miejsce sesji. Świetne warunki można stworzyć w studiu, ale również może to być plener czy apartament.

Pamiętaj, że:

Kobiece zdjęcia wymagają dopieszczonej oprawy, a osoby które oglądasz na moich zdjęciach nie są modelkami.

Ważne uzupełnienie

Przed i w trakcie sesji jesteś pod opieką wizażystki oraz moją. Wizażystka czuwa nad Twoim wyglądem, a moja rola jest taka, abyś finalnie była zadowolona z wyników sesji.

Na początku siadamy przy kawie, herbacie czy oranżadzie i omawiamy pokrótce jak będzie przebiegała Twoja sesja. Zapoznam Cię z ogólnymi zasadami pozowania, tak aby Twoje zdjęcia były niezwykłe.

Później będziesz otoczona opieką wizażystki, po czym:

wspólnie wyruszymy w krainę Malowania Światłem

A i jeszcze jedno...

Na klika dni przed sesją ustalimy klimat jaki Ciebie interesuje. Możemy zrobić ciekawe kobiece portrety jak i zdjęcia sensualne. Najważniejsze, abyś czuła się bezpiecznie i komfortowo.

Pamiętaj, że:

Na sesji zawsze jest z nami wizażystka Ania

Stylizacje

W ramach realizowanych sesji jesteśmy w stanie przygotować klimat zdjęć w stylu dzikiego zachodu, lat 20-tych, czy jeśli lubisz styl boho, to tak sesję poprowadzimy...

Czytaj więcej

Voucher

Sesję możesz sprezentować nie tylko sobie, ale i komuś bliskiemu z okazji rocznicy, imienin czy urodzin lub tak po prostu - bez okazji, dla sprawienia przyjemności.

Czytaj więcej

Zadzwoń i umów się z nami na profesjonalną sesję