Fotografia dziecięca i rodzinna


Sesja zdjęciowa naszej pociechy

Mama – Dziecko – Tata, razem uchwycimy te cudowne dla Was chwile. Czas stanie w miejscu. W każdym momencie będziecie mogli “cofnąć się” w czasie i przeżyć to jeszcze raz.

 

Jak będzie wyglądała nasza sesja i co będzie jej efektem?

  • Na taką sesję poświęcimy 1-3 godziny w miejscu wybranym przez Was.
  • Takim miejscem może to być Wasz dom, ogród czy inny plener.
  • Będziemy robić ujęcia samego dziecka, dziecka z rodzicem i rodzicami – w tym czasie możecie zmienić trzykrotnie stylizację dziecka.
  • Efekt pracy zostanie dostarczony w formie elektronicznej w postaci miejsca na serwerze, gdzie przez 6 miesięcy możesz przeglądać zdjęcia w formacie JPG i ściągnąć je do swojego komputera – ilość zdjęć zależna jest od wybranego planu. Zdjęcia te o wysokiej jakości możesz przechowywać u siebie i dać je do wydruku.
  • Otrzymasz również link do pomniejszonych zdjęć w formacie JPG z logo, które będzie można umieścić w internecie.
  • Dodatkowo wydrukuję 20 zdjęć z wybranych 20-tu ujęć w formacie 15x21cm – nie dotyczy Planu – 6 zdjęć, gdzie otrzymasz jedynie wersję elektroniczną.

 

W czasie naszej sesji zrobię około 60 – 100 ujęć, z których dobierzemy 40 finalnych zdjęć. Do wszystkich wyselekcjonowanych ujęć będziecie mieli wgląd. Sami zdecydujecie jakie zdjęcia weźmiecie w ramach następującego planu:

 

Plan – 3 zdjęć – wybierasz 3 z przedstawionych ujęć
Cena: 290zł

Plan – 9 zdjęć – wybierasz 9 z przedstawionych ujęć
Cena: 580zł

Plan – Chcę wszystko! – bierzesz wszystkie 20 z przedstawionych ujęć
Cena: 790zł

 

Po sesji sami decydujecie ile zdjęć będziecie chcieli zatrzymać. Może być to 6, 20 lub wszystkie 40 wyselekcjonowanych ujęć. Każdy z planu ma inną cenę dopasowaną do Waszych potrzeb…

Do wybranego miejsca do zdjęć sam dojadę. W obrębie Torunia dojazd jest wliczony w ramach wykonywanej sesji, natomiast poza Toruniem zapłacisz za każde przejechane 10 km – 10zł. Za powrót nic nie płacisz.

 

Przykładowych kilka zdjęć możesz zobaczyć w zakładce Dziecko…