Sesja dziecięca i rodzinna


Sesja zdjęciowa waszego dziecka 

 

Mama – Dziecko – Tata, razem uchwycimy te cudowne dla Was chwile. Czas stanie w miejscu. W każdym momencie będziecie mogli „cofnąć się” w czasie i przeżyć to jeszcze raz.

 

Zdjęcia te w studio jak i plenerowe będą dla Was świetną rodzinną pamiątką. Niezapomnianym przeżyciem. Świetną zabawą. W ramach wybranego planu otrzymacie zdjęcia waszego dziecka czy dzieci z osobna jak i z rodzicem czy rodzicami. 

 

Nie zwlekaj i umów się na sesję w jgStudio w Toruniu – wasza przygoda jest w zasięgu ręki

 

 

 

Wahasz się ? Zadzwoń – porozmawiajmy o sesji – 693 709 101 lub wyślij wiadomość na Facebooku

 

 

 

 

Na waszej sesji będzie osoba, która czuwa nad makijażem i elementami stylizacji. W każdym etapie sesji jesteście naszymi „Słonkami” i podkreślamy wasz blask 🙂  – widoczny oczywiście na fajnych waszych zdjęciach. 

Wszystkie zdjęcia robione są profesjonalnym aparatem Canon – lustrzanką z pełną klatką, bardzo dobrymi obiektywami Canon i Sigma. Dlatego jakość wykonanych Twoich zdjęć jest najwyższa. Z doświadczenia wiem, że tego właśnie oczekujesz. Poniżej w portfolio – pokazie slajdów, zobacz jakie zdjęcia mogę zrobić.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wahasz się ? Zadzwoń – porozmawiajmy o sesji – 693 709 101 lub wyślij wiadomość na Facebooku

 

 

 

 

 

 

 

 

(*) Jeśli wybierzesz plener – do wybranego miejsca do zdjęć sam dojadę.
W obrębie Torunia dojazd jest wliczony w ramach wykonywanej sesji, natomiast poza Toruniem zapłacisz za każdy kilometr – 1,50zł.

 

 

Zobacz pokaz zdjęć z portfolio (slajdy) – kliknij na zdjęcie i przyśpiesz pokaz

 

 
 

 

 

 

 


  
 

 

 

 

fot. Jarek
fot. Jarek

Cześć jestem Jarek. Pomogę odnaleźć się Tobie na fotografii. Zatrzymam dla Ciebie taką chwilę, która zostanie z Tobą przez wiele lat w postaci zdjęcia na komputerze czy obrazu na ścianie w Twoim ulubionym pokoju.